Logo

Nowe mieszkanie, 57,62 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 1A.4.37

603 478 zł

10 473 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 824 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowa Francuska IIB

Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec, ul. Szybowcowa

3 pokoje, mieszkanie 57,62 m², piętro 4, oferta nr 1A.4.37, Nowa Francuska IIB, Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec, Muchowiec, ul. Szybowcowa
SALON Z ANEKSEM22,13 m²SYPIALNIA14,58 m²SYPIALNIA9,61 m²ŁAZIENKA4,79 m²KORYTARZ6,51 m²LOGGIA7,05 m²
Wymiary mieszkania 57.62 m², 1A.4.37
Nowa Francuska IIB - zdjęcie nr 0
Nowa Francuska IIB - zdjęcie nr 1
Nowa Francuska IIB - zdjęcie nr 2
Nowa Francuska IIB - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 57.62 m², 1A.4.37
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,62 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (7,05 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę