Logo

Nowe mieszkanie, 30,58 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr 1D.3.181

369 156 zł

12 072 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 727 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowa Francuska IIB

Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec, ul. Szybowcowa

1 pokój, mieszkanie 30,58 m², piętro 3, oferta nr 1D.3.181, Nowa Francuska IIB, Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec, Muchowiec, ul. Szybowcowa
SALON Z ANEKSEM23,37 m²ŁAZIENKA4,29 m²KORYTARZ2,92 m²LOGGIA3,66 m²
Wymiary mieszkania 30.58 m², 1D.3.181
Nowa Francuska IIB - zdjęcie nr 0
Nowa Francuska IIB - zdjęcie nr 1
Nowa Francuska IIB - zdjęcie nr 2
Nowa Francuska IIB - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 30.58 m², 1D.3.181
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

30,58 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,66 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę