Logo

Nowe mieszkanie, 44,63 m², 2 pokoje, 6 piętro, oferta nr 1B.6.126

513 054 zł

11 496 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 400 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowa Francuska IIB

Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec, ul. Szybowcowa

2 pokoje, mieszkanie 44,63 m², piętro 6, oferta nr 1B.6.126, Nowa Francuska IIB, Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec, Muchowiec, ul. Szybowcowa
SALON Z ANEKSEM17,84 m²SYPIALNIA13,70 m²ŁAZIENKA5,56 m²GARDEROBA3,15 m²KORYTARZ4,38 m²LOGGIA7,12 m²
Wymiary mieszkania 44.63 m², 1B.6.126
Nowa Francuska IIB - zdjęcie nr 0
Nowa Francuska IIB - zdjęcie nr 1
Nowa Francuska IIB - zdjęcie nr 2
Nowa Francuska IIB - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 44.63 m², 1B.6.126
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,63 m²

Piętro:

6 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (7,12 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę