Logo

Nowe mieszkanie, 56,55 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 1A.0.01

603 900 zł

10 679 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 826 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowa Francuska IIB

Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec, ul. Szybowcowa

3 pokoje, mieszkanie 56,55 m², parter, oferta nr 1A.0.01, Nowa Francuska IIB, Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec, Muchowiec, ul. Szybowcowa
SALON Z ANEKSEM21,85 m²SYPIALNIA13,90 m²SYPIALNIA9,73 m²ŁAZIENKA4,66 m²KORYTARZ6,41 m²TARAS7,45 m²OGRÓDEK66,49 m²
Wymiary mieszkania 56.55 m², 1A.0.01
Nowa Francuska IIB - zdjęcie nr 0
Nowa Francuska IIB - zdjęcie nr 1
Nowa Francuska IIB - zdjęcie nr 2
Nowa Francuska IIB - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 56.55 m², 1A.0.01
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,55 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (7,45 m²), ogródek (66,49 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę