Logo

Nowe mieszkanie, 53,83 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr G2/56

742 854 zł

13 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 476 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Poznań, Jeżyce, ul. Świętego Wawrzyńca

3 pokoje, mieszkanie 53,83 m², piętro 1, oferta nr G2/56, Osiedle Goplana Budynek G, Poznań, Jeżyce, ul. Świętego Wawrzyńca
Osiedle Goplana Budynek G - zdjęcie nr 0
Osiedle Goplana Budynek G - zdjęcie nr 1
Osiedle Goplana Budynek G - zdjęcie nr 2
Osiedle Goplana Budynek G - zdjęcie nr 3
Osiedle Goplana Budynek G - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 53.83 m², G2/56
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,83 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

hala garażowa

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,06 m²)

Termin oddania:

grudzień 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę