Logo

Nowe mieszkanie, 59,58 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr G2/53

792 414 zł

13 300 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 708 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Poznań, Jeżyce, ul. Świętego Wawrzyńca

3 pokoje, mieszkanie 59,58 m², piętro 1, oferta nr G2/53, Osiedle Goplana Budynek G, Poznań, Jeżyce, ul. Świętego Wawrzyńca
Osiedle Goplana Budynek G - zdjęcie nr 0
Osiedle Goplana Budynek G - zdjęcie nr 1
Osiedle Goplana Budynek G - zdjęcie nr 2
Osiedle Goplana Budynek G - zdjęcie nr 3
Osiedle Goplana Budynek G - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 59.58 m², G2/53
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,58 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

hala garażowa

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (14,66 m²)

Termin oddania:

grudzień 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę