Logo

Nowe mieszkanie, 31,42 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr G2/15

491 723 zł

15 650 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 301 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Poznań, Jeżyce, ul. Świętego Wawrzyńca

1 pokój, mieszkanie 31,42 m², piętro 3, oferta nr G2/15, Osiedle Goplana Budynek G, Poznań, Jeżyce, ul. Świętego Wawrzyńca
Osiedle Goplana Budynek G - zdjęcie nr 0
Osiedle Goplana Budynek G - zdjęcie nr 1
Osiedle Goplana Budynek G - zdjęcie nr 2
Osiedle Goplana Budynek G - zdjęcie nr 3
Osiedle Goplana Budynek G - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 31.42 m², G2/15
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

31,42 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

hala garażowa

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,30 m²)

Termin oddania:

grudzień 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę