+23
Nowe mieszkanie, 38,87 m², 1 pokój, parter, oferta nr G1/1
524 745 zł
13 500 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 455 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Osiedle Goplana Budynek G
Poznań, Jeżyce, ul. Świętego Wawrzyńca

5

Mapa
Liczba pokoi:
1 pokój
Powierzchnia:
38,87 m²
Piętro:
parter
Liczba poziomów:
1
Garaż:
hala garażowa
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
taras (7,64 m²)
Termin oddania:
grudzień 2027
Zapytaj o ofertę