+3
Nowe mieszkanie, 48,55 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr G1/168
701 548 zł
14 450 zł /m²
okazyjna cena
Rata 3 282 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Osiedle Goplana Budynek G
Poznań, Jeżyce, ul. Świętego Wawrzyńca

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
48,55 m²
Piętro:
5 piętro
Liczba poziomów:
1
Garaż:
hala garażowa
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
loggia (4,06 m²)
Termin oddania:
grudzień 2027
Zapytaj o ofertę