+11
Nowe mieszkanie, 61,04 m², 3 pokoje, 7 piętro, oferta nr G1/82
878 976 zł
14 400 zł /m²
okazyjna cena
Rata 4 113 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Osiedle Goplana Budynek G
Poznań, Jeżyce, ul. Świętego Wawrzyńca

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
61,04 m²
Piętro:
7 piętro
Liczba poziomów:
1
Garaż:
hala garażowa
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (11,20 m²)
Termin oddania:
grudzień 2027
Zapytaj o ofertę