Logo

Nowe mieszkanie, 58,30 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr B048

706 988 zł

12 127 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 308 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Poznań, Grunwald, Grunwald Południe, ul. Smardzewska / Unii Europejskiej

3 pokoje, mieszkanie 58,30 m², piętro 1, oferta nr B048, Grunwald Między Drzewami 2, Poznań, Grunwald, Grunwald Południe, ul. Smardzewska / Unii Europejskiej
SALON Z ANEKSEM25,83 m²SYPIALNIA9,75 m²SYPIALNIA9,71 m²ŁAZIENKA4,21 m²KORYTARZ8,80 m²BALKON5,58 m²
Wymiary mieszkania 58.3 m², B048
Alternatywne aranżacje mieszkania 58.3 m², B048
Grunwald Między Drzewami 2 - zdjęcie nr 0
Grunwald Między Drzewami 2 - zdjęcie nr 1
Grunwald Między Drzewami 2 - zdjęcie nr 2
3
Lokalizacja mieszkania 58.3 m², B048
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

58,30 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,67 m

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy wschód (SE)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,58 m²)

Termin oddania:

II etap - IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę