Logo

Nowe mieszkanie, 57,92 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr RD4B/F/18

688 669 zł

11 890 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 222 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Rędzińska 4

Wrocław, Maślice, ul. Rędzińska

3 pokoje, mieszkanie 57,92 m², piętro 1, oferta nr RD4B/F/18, Rędzińska 4, Wrocław, Maślice, ul. Rędzińska
Rędzińska 4 - zdjęcie nr 0
Rędzińska 4 - zdjęcie nr 1
Rędzińska 4 - zdjęcie nr 2
Rędzińska 4 - zdjęcie nr 3
Rędzińska 4 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 57.92 m², RD4B/F/18
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,92 m²

Piętro:

1 piętro

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,23 m²)

Termin oddania:

luty 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę