+24
Nowe mieszkanie, 34,93 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr RD4B/E/34
478 192 zł
13 690 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 237 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Rędzińska 4
Wrocław, Maślice, ul. Rędzińska

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
34,93 m²
Piętro:
3 piętro
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (4,05 m²)
Termin oddania:
luty 2027
Zapytaj o ofertę