Nowe mieszkanie, 36,13 m², 2 pokoje, parter, oferta nr RD4B/E/04
494 620 zł
13 690 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 314 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Rędzińska 4
Wrocław, Maślice, ul. Rędzińska

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
36,13 m²
Piętro:
parter
Powierzchnie zewnętrzne:
ogródek (29,87 m²)
Termin oddania:
luty 2027
Zapytaj o ofertę