+17
Nowe mieszkanie, 51,87 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr RD4A/B/31
647 856 zł
12 490 zł /m²
okazyjna cena
Rata 3 031 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Rędzińska 4
Wrocław, Maślice, ul. Rędzińska

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
51,87 m²
Piętro:
3 piętro
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (11,90 m²)
Termin oddania:
luty 2027
Zapytaj o ofertę