Logo

Nowe mieszkanie, 36,16 m², 2 pokoje, parter, oferta nr RD4B/E/02

495 030 zł

13 690 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 316 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Rędzińska 4

Wrocław, Maślice, ul. Rędzińska

2 pokoje, mieszkanie 36,16 m², parter, oferta nr RD4B/E/02, Rędzińska 4, Wrocław, Maślice, ul. Rędzińska
Rędzińska 4 - zdjęcie nr 0
Rędzińska 4 - zdjęcie nr 1
Rędzińska 4 - zdjęcie nr 2
Rędzińska 4 - zdjęcie nr 3
Rędzińska 4 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 36.16 m², RD4B/E/02
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,16 m²

Piętro:

parter

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (34,12 m²)

Termin oddania:

luty 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę