+18
Nowe mieszkanie, 51,63 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr RD4B/C/25
639 696 zł
12 390 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 993 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Rędzińska 4
Wrocław, Maślice, ul. Rędzińska

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
51,63 m²
Piętro:
2 piętro
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (4,05 m²)
Termin oddania:
luty 2027
Zapytaj o ofertę