+17
Nowe mieszkanie, 52,72 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr RD4A/A/34
647 929 zł
12 290 zł /m²
okazyjna cena
Rata 3 032 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Rędzińska 4
Wrocław, Maślice, ul. Rędzińska

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
52,72 m²
Piętro:
3 piętro
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (4,05 m²)
Termin oddania:
luty 2027
Zapytaj o ofertę