Logo

Nowe mieszkanie, 58,97 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr RD4A/A/27

701 153 zł

11 890 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 281 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Rędzińska 4

Wrocław, Maślice, ul. Rędzińska

3 pokoje, mieszkanie 58,97 m², piętro 2, oferta nr RD4A/A/27, Rędzińska 4, Wrocław, Maślice, ul. Rędzińska
Rędzińska 4 - zdjęcie nr 0
Rędzińska 4 - zdjęcie nr 1
Rędzińska 4 - zdjęcie nr 2
Rędzińska 4 - zdjęcie nr 3
Rędzińska 4 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 58.97 m², RD4A/A/27
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

58,97 m²

Piętro:

2 piętro

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (11,90 m²)

Termin oddania:

luty 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę