Nowe mieszkanie, 36,13 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr RD4A/B/22
491 007 zł
13 590 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 297 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Rędzińska 4
Wrocław, Maślice, ul. Rędzińska

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
36,13 m²
Piętro:
2 piętro
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (4,05 m²)
Termin oddania:
luty 2027
Zapytaj o ofertę