+11
Nowe mieszkanie, 55,39 m², 3 pokoje, parter, oferta nr RD4A/A/04
675 204 zł
12 190 zł /m²
okazyjna cena
Rata 3 159 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Rędzińska 4
Wrocław, Maślice, ul. Rędzińska

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
55,39 m²
Piętro:
parter
Powierzchnie zewnętrzne:
ogródek (37,59 m²)
Termin oddania:
luty 2027
Zapytaj o ofertę