Logo

Nowe mieszkanie, 67,26 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 3A.24

796 548 zł

11 843 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 727 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Skwer Harmonia 2

Kraków, Podgórze, Rybitwy, ul. Półłanki

3 pokoje, mieszkanie 67,26 m², piętro 2, oferta nr 3A.24, Skwer Harmonia 2, Kraków, Podgórze, Rybitwy, ul. Półłanki
SALON Z ANEKSEM26,63 m²SYPIALNIA12,00 m²SYPIALNIA9,57 m²ŁAZIENKA4,60 m²ŁAZIENKA3,63 m²KORYTARZ10,83 m²BALKON4,80 m²
Wymiary mieszkania 67.26 m², 3A.24
Skwer Harmonia 2 - zdjęcie nr 0
Skwer Harmonia 2 - zdjęcie nr 1
Skwer Harmonia 2 - zdjęcie nr 2
Skwer Harmonia 2 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 67.26 m², 3A.24
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

67,26 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,80 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę