Logo

Nowe mieszkanie, 47,98 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 3B.23

598 102 zł

12 466 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 798 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Skwer Harmonia 2

Kraków, Podgórze, Rybitwy, ul. Półłanki

2 pokoje, mieszkanie 47,98 m², piętro 2, oferta nr 3B.23, Skwer Harmonia 2, Kraków, Podgórze, Rybitwy, ul. Półłanki
SALON Z ANEKSEM25,51 m²SYPIALNIA14,41 m²ŁAZIENKA4,59 m²KORYTARZ3,47 m²BALKON5,25 m²
Wymiary mieszkania 47.98 m², 3B.23
Skwer Harmonia 2 - zdjęcie nr 0
Skwer Harmonia 2 - zdjęcie nr 1
Skwer Harmonia 2 - zdjęcie nr 2
Skwer Harmonia 2 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 47.98 m², 3B.23
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

47,98 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,25 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę