Logo

Nowe mieszkanie, 67,70 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 2B.22

806 144 zł

11 908 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 772 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Skwer Harmonia 2

Kraków, Podgórze, Rybitwy, ul. Półłanki

3 pokoje, mieszkanie 67,70 m², piętro 3, oferta nr 2B.22, Skwer Harmonia 2, Kraków, Podgórze, Rybitwy, ul. Półłanki
SALON Z ANEKSEM28,92 m²SYPIALNIA13,52 m²SYPIALNIA11,23 m²ŁAZIENKA4,88 m²GARDEROBA2,06 m²KORYTARZ7,09 m²BALKON7,09 m²BALKON5,05 m²
Wymiary mieszkania 67.7 m², 2B.22
Skwer Harmonia 2 - zdjęcie nr 0
Skwer Harmonia 2 - zdjęcie nr 1
Skwer Harmonia 2 - zdjęcie nr 2
Skwer Harmonia 2 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 67.7 m², 2B.22
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

67,70 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,09 m²), balkon (5,05 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę