Logo

Nowe mieszkanie, 61,15 m², 3 pokoje, parter, oferta nr C5

586 551 zł

9 592 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 744 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Enklawa Natury

Łódź, Polesie, Lublinek-Pienista, ul. Pienista 80

3 pokoje, mieszkanie 61,15 m², parter, oferta nr C5, Enklawa Natury, Łódź, Polesie, Lublinek-Pienista, ul. Pienista 80
SALON Z ANEKSEM25,38 m²SYPIALNIA12,95 m²SYPIALNIA9,29 m²ŁAZIENKA4,68 m²KORYTARZ8,85 m²TARAS6,49 m²OGRÓDEK116,00 m²
Wymiary mieszkania 61.15 m², C5
Wirtualna makieta 3D mieszkania 61.15 m², C5
C5C4C3C2C1 18x17.6x26.0
Plan piętra
Enklawa Natury - zdjęcie nr 0
Enklawa Natury - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 61.15 m², C5
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

61,15 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,71 m

Strony świata:

północ (N), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (6,49 m²), ogródek (116,00 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę