Logo

Nowe mieszkanie, 44,81 m², 2 pokoje, parter, oferta nr D9

440 230 zł

9 824 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 060 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Enklawa Natury

Łódź, Polesie, Lublinek-Pienista, ul. Pienista 80

2 pokoje, mieszkanie 44,81 m², parter, oferta nr D9, Enklawa Natury, Łódź, Polesie, Lublinek-Pienista, ul. Pienista 80
SALON Z ANEKSEM27,94 m²SYPIALNIA12,39 m²ŁAZIENKA4,46 m²BALKON5,23 m²
Wymiary mieszkania 44.81 m², D9
Wirtualna makieta 3D mieszkania 44.81 m², D9
D44D45D46D47D48D1D2D3D4D5D6D7D8D9 18x17.6x27.018x17.6x27.0
Plan piętra
Enklawa Natury - zdjęcie nr 0
Enklawa Natury - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 44.81 m², D9
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,81 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,71 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,23 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę