Logo

Nowe mieszkanie, 41,84 m², 2 pokoje, parter, oferta nr C3

415 488 zł

9 930 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 944 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Enklawa Natury

Łódź, Polesie, Lublinek-Pienista, ul. Pienista 80

2 pokoje, mieszkanie 41,84 m², parter, oferta nr C3, Enklawa Natury, Łódź, Polesie, Lublinek-Pienista, ul. Pienista 80
SALON Z ANEKSEM24,99 m²SYPIALNIA12,39 m²ŁAZIENKA4,46 m²TARAS5,23 m²OGRÓDEK30,00 m²
Wymiary mieszkania 41.84 m², C3
Wirtualna makieta 3D mieszkania 41.84 m², C3
C5C4C3C2C1 18x17.6x26.0
Plan piętra
Enklawa Natury - zdjęcie nr 0
Enklawa Natury - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 41.84 m², C3
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,84 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,71 m

Strony świata:

południe (S)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (5,23 m²), ogródek (30,00 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę