+2
Nowe mieszkanie, 61,98 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr CC0404
1 617 000 zł
26 089 zł /m²
okazyjna cena
Rata 7 566 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja NU3 Warszawa Wola
Warszawa, Wola, Czyste, ul. Kolejowa

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
61,98 m²
Piętro:
4 piętro
Strony świata:
północ (N), zachód (W)
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (16,05 m²)
Termin oddania:
III kwartał 2028
Zapytaj o ofertę