+2
Nowe mieszkanie, 71,50 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr AA0101
1 676 000 zł
23 441 zł /m²
okazyjna cena
Rata 7 842 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja NU3 Warszawa Wola
Warszawa, Wola, Czyste, ul. Kolejowa

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
71,50 m²
Piętro:
1 piętro
Strony świata:
południe (S), zachód (W)
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (20,76 m²)
Termin oddania:
III kwartał 2028
Zapytaj o ofertę