+16
Nowe mieszkanie, 51,90 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr AA0307
1 345 000 zł
25 915 zł /m²
okazyjna cena
Rata 6 293 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja NU3 Warszawa Wola
Warszawa, Wola, Czyste, ul. Kolejowa

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
51,90 m²
Piętro:
3 piętro
Strony świata:
południe (S), wschód (E)
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (20,76 m²)
Termin oddania:
III kwartał 2028
Zapytaj o ofertę