Logo

Nowe mieszkanie, 50,94 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr BB0506

1 367 000 zł

26 835 zł /m²

okazyjna cena
Rata 6 396 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja NU3 Warszawa Wola

Warszawa, Wola, Czyste, ul. Kolejowa

2 pokoje, mieszkanie 50,94 m², piętro 5, oferta nr BB0506, NU3 Warszawa Wola, Warszawa, Wola, Czyste, ul. Kolejowa
NU3 Warszawa Wola - zdjęcie nr 0
NU3 Warszawa Wola - zdjęcie nr 1
NU3 Warszawa Wola - zdjęcie nr 2
NU3 Warszawa Wola - zdjęcie nr 3
NU3 Warszawa Wola - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 50.94 m², BB0506
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

50,94 m²

Piętro:

5 piętro

Strony świata:

północ (N), wschód (E)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (22,02 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2028

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę