Logo

Nowe mieszkanie, 41,11 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr AA0206

1 089 000 zł

26 490 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 095 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja NU3 Warszawa Wola

Warszawa, Wola, Czyste, ul. Kolejowa

2 pokoje, mieszkanie 41,11 m², piętro 2, oferta nr AA0206, NU3 Warszawa Wola, Warszawa, Wola, Czyste, ul. Kolejowa
NU3 Warszawa Wola - zdjęcie nr 0
NU3 Warszawa Wola - zdjęcie nr 1
NU3 Warszawa Wola - zdjęcie nr 2
NU3 Warszawa Wola - zdjęcie nr 3
NU3 Warszawa Wola - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 41.11 m², AA0206
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,11 m²

Piętro:

2 piętro

Strony świata:

wschód (E)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,05 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę