+3
Nowe mieszkanie, 72,04 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr BB0101
1 672 000 zł
23 209 zł /m²
okazyjna cena
Rata 7 823 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja NU3 Warszawa Wola
Warszawa, Wola, Czyste, ul. Kolejowa

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
72,04 m²
Piętro:
1 piętro
Strony świata:
północ (N), zachód (W)
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (23,64 m²)
Termin oddania:
III kwartał 2028
Zapytaj o ofertę