Logo

Nowe mieszkanie, 42,09 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr A1.2/9

454 151 zł

10 790 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 125 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Jelenia Góra, ul. Kadetów 2

3 pokoje, mieszkanie 42,09 m², piętro 2, oferta nr A1.2/9, Osiedle Pod Jeleniami, Jelenia Góra, Śródmieście, ul. Kadetów 2
SALON14,88 m²KUCHNIA7,46 m²SYPIALNIA10,00 m²ŁAZIENKA3,44 m²KORYTARZ6,31 m²BALKON3,86 m²
Wymiary mieszkania 42.09 m², A1.2/9
Osiedle Pod Jeleniami - zdjęcie nr 0
Osiedle Pod Jeleniami - zdjęcie nr 1
Osiedle Pod Jeleniami - zdjęcie nr 2
Osiedle Pod Jeleniami - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 42.09 m², A1.2/9
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

42,09 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,86 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę