Logo

Nowe mieszkanie, 36,58 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr A1.1/2

394 698 zł

10 790 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 847 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Jelenia Góra, ul. Kadetów 2

2 pokoje, mieszkanie 36,58 m², piętro 1, oferta nr A1.1/2, Osiedle Pod Jeleniami, Jelenia Góra, Śródmieście, ul. Kadetów 2
SALON Z ANEKSEM16,49 m²SYPIALNIA9,52 m²ŁAZIENKA4,56 m²KORYTARZ6,01 m²BALKON3,86 m²
Wymiary mieszkania 36.58 m², A1.1/2
Osiedle Pod Jeleniami - zdjęcie nr 0
Osiedle Pod Jeleniami - zdjęcie nr 1
Osiedle Pod Jeleniami - zdjęcie nr 2
Osiedle Pod Jeleniami - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 36.58 m², A1.1/2
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,58 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,86 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę