Logo

Nowe mieszkanie, 36,35 m², 2 pokoje, parter, oferta nr A1.0/10

406 757 zł

11 190 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 903 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Jelenia Góra, ul. Kadetów 2

2 pokoje, mieszkanie 36,35 m², parter, oferta nr A1.0/10, Osiedle Pod Jeleniami, Jelenia Góra, Śródmieście, ul. Kadetów 2
SALON Z ANEKSEM18,12 m²SYPIALNIA10,11 m²ŁAZIENKA3,84 m²KORYTARZ4,28 m²TARAS7,19 m²OGRÓDEK40,30 m²
Wymiary mieszkania 36.35 m², A1.0/10
Osiedle Pod Jeleniami - zdjęcie nr 0
Osiedle Pod Jeleniami - zdjęcie nr 1
Osiedle Pod Jeleniami - zdjęcie nr 2
Osiedle Pod Jeleniami - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 36.35 m², A1.0/10
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,35 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (7,19 m²), ogródek (40,30 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę