Logo

Nowe mieszkanie, 68,94 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 16/D1/1

998 000 zł

14 476 zł /m²

Rata 4 669 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Wawer, Zerzeń, ul. Jeziorowa

3 pokoje, mieszkanie 68,94 m², parter, oferta nr 16/D1/1, Jeziorowa Prestige House, Warszawa, Wawer, Zerzeń, ul. Jeziorowa
SALON Z ANEKSEM26,57 m²SYPIALNIA13,66 m²SYPIALNIA9,38 m²ŁAZIENKA6,26 m²KORYTARZ9,00 m²PRZEDSIONEK4,07 m²OGRÓDEK72,70 m²
Wymiary mieszkania 68.94 m², 16/D1/1
Jeziorowa Prestige House - zdjęcie nr 0
Jeziorowa Prestige House - zdjęcie nr 1
Jeziorowa Prestige House - zdjęcie nr 2
Jeziorowa Prestige House - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 68.94 m², 16/D1/1
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

68,94 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,95 m

Strony świata:

północ (N), południe (S)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (72,70 m²)

Termin oddania:

czerwiec 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę