Logo

Nowe mieszkanie, 71,70 m², 4 pokoje, parter, oferta nr 14/C2/1

998 000 zł

13 919 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 669 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Wawer, Zerzeń, ul. Jeziorowa

4 pokoje, mieszkanie 71,70 m², parter, oferta nr 14/C2/1, Jeziorowa Prestige House, Warszawa, Wawer, Zerzeń, ul. Jeziorowa
SALON Z ANEKSEM19,61 m²SYPIALNIA13,66 m²SYPIALNIA9,53 m²SYPIALNIA9,09 m²ŁAZIENKA6,26 m²KORYTARZ9,20 m²PRZEDSIONEK4,35 m²OGRÓDEK68,32 m²
Wymiary mieszkania 71.7 m², 14/C2/1
Jeziorowa Prestige House - zdjęcie nr 0
Jeziorowa Prestige House - zdjęcie nr 1
Jeziorowa Prestige House - zdjęcie nr 2
Jeziorowa Prestige House - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 71.7 m², 14/C2/1
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

71,70 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,95 m

Strony świata:

północ (N), południe (S)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (68,32 m²)

Termin oddania:

czerwiec 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę