+16
Nowe mieszkanie, 69,10 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 3.03.A26
682 796 zł
9 881 zł /m²
okazyjna cena
Rata 3 195 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Ogrody Andersa IV
Gliwice, Wojska Polskiego, ul. J. Sowińskiego
1 / 6

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
69,10 m²
Piętro:
3 piętro
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (9,36 m²)
Termin oddania:
II kwartał 2027
Negocjuj cenę