+2
Nowe mieszkanie, 44,70 m², 1 pokój, parter, oferta nr 3.00.C04
435 636 zł
9 746 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 038 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Ogrody Andersa IV
Gliwice, Wojska Polskiego, ul. J. Sowińskiego
1 / 6

Mapa
Liczba pokoi:
1 pokój
Powierzchnia:
44,70 m²
Piętro:
parter
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
taras (3,41 m²)
Termin oddania:
II kwartał 2027
Negocjuj cenę