+4
Nowe mieszkanie, 58,54 m², 1 pokój, parter, oferta nr 2.00.D01
572 122 zł
9 773 zł /m²
Rata 2 677 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Ogrody Andersa IV
Gliwice, Wojska Polskiego, ul. J. Sowińskiego
1 / 6

Mapa
Liczba pokoi:
1 pokój
Powierzchnia:
58,54 m²
Piętro:
parter
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
taras (7,14 m²), ogródek (4,31 m²)
Termin oddania:
II kwartał 2027
Negocjuj cenę