Logo

Nowe mieszkanie, 40,16 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 2.04.E35

421 276 zł

10 490 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 971 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Ogrody Andersa IV

Gliwice, Wojska Polskiego, ul. J. Sowińskiego

2 pokoje, mieszkanie 40,16 m², piętro 4, oferta nr 2.04.E35, Ogrody Andersa IV, Gliwice, Wojska Polskiego, ul. J. Sowińskiego
1 / 6
Ogrody Andersa IV - zdjęcie nr 0
Ogrody Andersa IV - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 40.16 m², 2.04.E35
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,16 m²

Piętro:

4 piętro

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,02 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę