Logo

Nowe mieszkanie, 52,95 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 2.04.D29

537 369 zł

10 149 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 514 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Ogrody Andersa IV

Gliwice, Wojska Polskiego, ul. J. Sowińskiego

2 pokoje, mieszkanie 52,95 m², piętro 4, oferta nr 2.04.D29, Ogrody Andersa IV, Gliwice, Wojska Polskiego, ul. J. Sowińskiego
1 / 6
Ogrody Andersa IV - zdjęcie nr 0
Ogrody Andersa IV - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 52.95 m², 2.04.D29
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

52,95 m²

Piętro:

4 piętro

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,29 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę