Logo

Nowe mieszkanie, 99,54 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 3.04.C19

935 106 zł

9 394 zł /m²

Rata 4 375 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Ogrody Andersa IV

Gliwice, Wojska Polskiego, ul. J. Sowińskiego

2 pokoje, mieszkanie 99,54 m², piętro 4, oferta nr 3.04.C19, Ogrody Andersa IV, Gliwice, Wojska Polskiego, ul. J. Sowińskiego
1 / 6
Ogrody Andersa IV - zdjęcie nr 0
Ogrody Andersa IV - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 99.54 m², 3.04.C19
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

99,54 m²

Piętro:

4 piętro

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (15,64 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę