Nowe mieszkanie, 76,64 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 2.03.D20
740 346 zł
9 660 zł /m²
Rata 3 464 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Ogrody Andersa IV
Gliwice, Wojska Polskiego, ul. J. Sowińskiego
1 / 6

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
76,64 m²
Piętro:
3 piętro
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (7,67 m²)
Termin oddania:
II kwartał 2027
Negocjuj cenę