Logo

Nowe mieszkanie, 39,87 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 2.00.D05

418 392 zł

10 494 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 958 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Ogrody Andersa IV

Gliwice, Wojska Polskiego, ul. J. Sowińskiego

2 pokoje, mieszkanie 39,87 m², parter, oferta nr 2.00.D05, Ogrody Andersa IV, Gliwice, Wojska Polskiego, ul. J. Sowińskiego
1 / 6
Ogrody Andersa IV - zdjęcie nr 0
Ogrody Andersa IV - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 39.87 m², 2.00.D05
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,87 m²

Piętro:

parter

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (6,24 m²), ogródek (22,45 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę