Logo

Nowe mieszkanie, 75,69 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 2.03.E28

729 090 zł

9 633 zł /m²

Rata 3 411 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Ogrody Andersa IV

Gliwice, Wojska Polskiego, ul. J. Sowińskiego

3 pokoje, mieszkanie 75,69 m², piętro 3, oferta nr 2.03.E28, Ogrody Andersa IV, Gliwice, Wojska Polskiego, ul. J. Sowińskiego
1 / 6
Ogrody Andersa IV - zdjęcie nr 0
Ogrody Andersa IV - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 75.69 m², 2.03.E28
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

75,69 m²

Piętro:

3 piętro

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,11 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę