Logo

Nowe mieszkanie, 76,96 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr A.A1.1.M1

1 115 920 zł

14 500 zł /m²

Rata 5 221 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle EMaya

Wrocław, Żerniki, Fabryczna, ul. Ernsta Maya

SALON23,90 m²KUCHNIA8,80 m²SYPIALNIA14,37 m²SYPIALNIA11,16 m²ŁAZIENKA5,64 m²KORYTARZ13,09 m²LOGGIA3,33 m²
Wymiary mieszkania 76.96 m², A.A1.1.M1
Osiedle EMaya - zdjęcie nr 0
Osiedle EMaya - zdjęcie nr 1
Osiedle EMaya - zdjęcie nr 2
Osiedle EMaya - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 76.96 m², A.A1.1.M1
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

76,96 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,64 m

Strony świata:

północny zachód (NW), południe (S), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,33 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę