Logo

Nowe mieszkanie, 44,09 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr A.A2.2.M10

599 624 zł

13 600 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 805 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle EMaya

Wrocław, Żerniki, Fabryczna, ul. Ernsta Maya

SALON Z ANEKSEM17,99 m²SYPIALNIA13,05 m²ŁAZIENKA5,22 m²GARDEROBA2,43 m²KORYTARZ5,40 m²
Wymiary mieszkania 44.09 m², A.A2.2.M10
Osiedle EMaya - zdjęcie nr 0
Osiedle EMaya - zdjęcie nr 1
Osiedle EMaya - zdjęcie nr 2
Osiedle EMaya - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 44.09 m², A.A2.2.M10
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,09 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,64 m

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę