Logo

Nowe mieszkanie, 36,02 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr B.B1.2.M23

533 096 zł

14 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 494 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle EMaya

Wrocław, Żerniki, Fabryczna, ul. Ernsta Maya

SALON Z ANEKSEM18,35 m²SYPIALNIA10,47 m²ŁAZIENKA4,02 m²KORYTARZ3,18 m²BALKON4,71 m²
Wymiary mieszkania 36.02 m², B.B1.2.M23
Osiedle EMaya - zdjęcie nr 0
Osiedle EMaya - zdjęcie nr 1
Osiedle EMaya - zdjęcie nr 2
Osiedle EMaya - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 36.02 m², B.B1.2.M23
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,02 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,64 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,71 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę